Ogłoszenia parafialne – XXIV Niedziela Zwykła – 15.09.2019r.

 1. Małe sprawozdanie finansowe: przez wakacje udało się zebrać z ofiar od turystów odwiedzających nasze mauzoleum i kościół przeszło 10 tys. Pieniądze te będziemy po zakończeniu sezonu turystycznego reinwestowali w dostępność i upiększenie tego szczególnego miejsca. Mamy 2,5 tys. na projekt wyłącznika przedlicznikowego, oraz po zapłaceniu wszystkich bieżących rachunków, ofiar do kurii oraz zrobieniu koniecznych zakupów, przeszło 5 tysięcy. Pieniądze te pochodzą ze składki niedzielnej, ślubnej, pogrzebowej, dożynkowej oraz pokładnego cmentarnego. Bardzo dziękuję wszystkim za ofiarność. W najbliższym czasie zastanawiamy się nad polepszeniem mikrofonów i nagłośnienia w naszych kościołach, doposażeniem probostwa oraz zakupem organów w Rogalinie.
 2. Dziękuje wszystkim za zaangażowanie się w III Bieg o Liść Dębu oraz festyn szkolny w Rogalinie.
 3. Zapraszam na pielgrzymkę do Lichenia 17.09.(wtorek) wyjazd o godz. 7.00 powrót o godz. 18.00. Koszt 40 zł. W tym dniu nie ma w parafii Mszy Św.
 4. Zapraszam na spływ kajakowy z Radzewic do Rogalinka 21.09.(sobota) od godz. 8.00, zakończymy go ogniskiem.
 5. Pielgrzymka do Pragi odbędzie się 7-9.10. Koszt 590 zł.
 6. Sakramentalne małżeństwo pragną zawrzeć: Maciej Pabisiak zam. w Rogalinie i Sandra Karolczak zamieszkała w Goli. Kto wiedział by o przeszkodach proszę o zgłoszenie tego proboszczowi.
 7. Polecamy: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, intencje.
 8. Zapraszam na Marsz dla Życia w Poznaniu. Początek na Placu Wolności dziś 15.09 o godz. 15.45.
 9. abp. S. Gądecki będzie świętował swoje imieniny w środę 18.09 o godz. 10.00 Msza Św. w katedrze. Po Mszy będzie mu można złożyć życzenia w Seminarium.
 10. Spotkanie grupy biblijnej w czwartek o godz. 19.00 na probostwie.
 11. Spotkanie rodziców dzieci przystępujących w tym roku do I komunii świętej będzie w piątek 20.09 o godz. 19.00 w kościele. Komunia będzie w 3 niedzielę maja. Podobnie w kolejnych latach.
 12. Dziś gościmy Sucharskiego z Ukrainy, który po Mszach Św. będzie zbierał ofiary na budowany przez siebie kościół. Bóg zapałać za hojność!