Ogłoszenia parafialne XXIII Niedziela Zwykła 06.09.2020r.

 1. Dziękuję sołtysom, radą sołeckim, Solidarności rolników, sadownikom, działkowcom i wszystkim wiernym, za udział w Msza Świętej dożynkowej. Pięknie podziękowaliśmy Bogu za tegoroczne żniwa i to co zrodziły nasze sady, ogrody, działki,
 2. Nowenna do Św. o. Pio w poniedziałek, do Matki Bożej NP w środę, koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek.
 3. Gość niedzielny, Przewodnik, ogłoszenia, intencje, Mauzoleum.
 4. Msza Św. w niedzielę wieczorem od września będzie znowu o godz.18.00.
 5. Msze Św. w tygodniu o godzinie 18.00, z wyjątkiem wtorku o godz. 8.00.
 6. Biuro parafialne czynne w poniedziałek, czwartek i piątek o 19.00.
 7. Bóg zapłać za złożone tydzień temu ofiary, składka wyniosła 3364 zł, z Mauzoleum 341 zł.
 8. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania, po Mszy spotkanie w piątek o godz. 18.30 w kościele.
 9. Zapraszam jak co roku na pieszą pielgrzymkę do Tulec. Wyruszy ona z Radzewic 6.09 o godz. 6.00.
 10. I Komunia św. w naszej parafii w niedzielę 6.09.2020 o godz. 12.00. Osoby niezwiązane z tą uroczystością proszę o obecność w miarę możliwości na innych Mszach Św.
 11. Zapraszam rolników, sadowników i działkowców na spotkanie przy grillu i ognisku za dwa tygodnie w sobotę 19.09 o godz. 20.00 w ogrodzie parafialnym za probostwem. Proszę o zgłoszenie ilości osób u proboszcza.
 12. Bardzo dziękuję za piękną i gorliwą posługę katechetyczną Pani Bernardecie Dworzańskiej, która uczyła w naszej szkole i przygotowywała dzieci do I komunii świętej. Od tego roku uczy w szkole Pani Agnieszka Feder, na tę piękną ale i trudną posługę niech Pan Bóg błogosławi. Ja uczę dalej katechezy w poprawczaku w Poznaniu i jestem jego kapelanem.

Równocześnie dziękuję za troskę, by dzieci i młodzież uczestniczyły w katechezie w szkole. Daje to okazje poznania Boga i pogłębienia swojej wiary. W przyszłości można zostać chrzestnym i zawrzeć ślub kościelny. Jeśli ktoś będzie miał braki w katechezie, wpierw musi uzupełnić te lata, a później dopiero może zostać chrzestnym lub zawrzeć ślub.