Ogłoszenia parafialne XV Niedziela Zwykła 10.07.2022r.

 1. Bogu niech będą dzięki i Matce Bożej, za piękny odpust w Radzewicach NMP Nieustającej Pomocy w minioną niedzielę. Bardzo dziękuję ks. Pawłowi Nowakowi za modlitwę i Słowo Boże. Dziękuję Panią, które przygotowały piękny i pyszny poczęstunek oraz upiekły ciasta, Paniom, które niosły sztandary, straży z Radzewic za niesienie baldachimu, Panom prowadzącym księdza, dziewczynką sypiącym kwiaty, ministrantom i służbie ołtarza, Państwu kościelnym i Pani organistce oraz wszystkim obecnym. Wszystkim za wszystko Bóg zapłać!
 2. Na chorego na nowotwór Marcina z naszej parafii zebraliśmy 2656,21 zł
 3. Bóg zapłać za składkę w ostatnią niedzielę, zebraliśmy 2246, z Mauzoleum 511 zł.
 4. Bóg zapłać za złożoną w tym roku daninę diecezjalną i ofiary na potrzeby parafii.
 5. Za tydzień niedziela gospodarcza, składaka będzie przeznaczona na bieżące funkcjonowanie parafii, szczególnie rachunki za prąd.
 6. Po Mszy można nabyć Przewodnik Katolicki, zabrać ogłoszenia i intencje oraz zwiedzić Mauzoleum
 7. Straż z Radzewic prowadzi zbiórkę złomu, na nowy wóz strażacki kto chciałby taki przekazać proszony jest o kontakt: 603 160 221. Można też wesprzeć tę inicjatywę na zrzutka.pl.
 8. Męski różaniec w piątek o godz.20.30 w Rogalinie.
 9. Litania do św. o. Pio w poniedziałek, nowenna do Matki Bożej w środę, a koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek.
 10. Po Mszach Św. można rezerwować Msze Św. na następny rok 2023r.
 11. Dziękuję wszystkim którzy skorzystali i odwiedzili interaktywną wystawę z Pałacu Generała Dąbrowskiego w Winnej Górze, na terenie przed kościołem w Rogalinie.
 12. Zapowiedzi przedmałżeńskie I: Bartosz Wojciechowski, zamieszkały w Radzewicach i Martyna Malicka zamieszkała w Radzewicach, pragną zawrzeć sakramentalne małżeństwo, kto wiedziałby o przeszkodach proszę to zgłosić.
 13. Wieczorne niedzielne Msze Święte w lipcu i sierpniu będą o godz. 20.00.