Ogłoszenia parafialne XIV Niedziela Zwykła 03.07.2022r.

 1. Bóg zapłać za składkę w ostatnią niedzielę, zebraliśmy 1628, z Mauzoleum 382 zł.
 2. Bóg zapłać za złożoną w tym roku daninę diecezjalną i ofiary na potrzeby parafii.
 3. Zapowiedzi przedmałżeńskie II: Paulina Piotrowska zamieszkała w Świątnikach i Piotr Natkański zamieszkały w Zielonej Górze, pragną zawrzeć sakramentalny związek małżeński, kto wiedziałby o przeszkodach proszę to zgłosić.
 4. Po Mszy można nabyć Przewodnik Katolicki, zabrać ogłoszenia i intencje oraz zwiedzić Mauzoleum
 5. Straż z Radzewic prowadzi zbiórkę złomu, na nowy wóz strażacki kto chciałby taki przekazać proszony jest o kontakt: 603 160 221. Można też wesprzeć tę inicjatywę na zrzutka.pl.
 6. Męski różaniec w piątek o godz.20.30 w Rogalinie.
 7. Po Mszach Św. można rezerwować Msze Św. na następny rok 2023r.
 8. Dziś w niedzielę 3.07 Odpust w Radzewicach Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Mszy o godz. 10.00. Modlitwę poprowadzi i kazanie wygłosi ks. Paweł Nowak. Po Mszy Św. zapraszamy na poczęstunek przygotowany przez parafian.
 9. Dziś po Mszach Św. obędzie się zbiórka na młodego chorego parafianina na raka skóry z przerzutami do jamy ustnej, a szczególnie na język. Uniemożliwia to jedzenie i przyjmowanie posiłków. Dlatego potrzebne jest wsparcie przy dokarmianiu specjalistycznymi produktami, które są niestety drogie.
 10. Dziś i jutro – 2 i 3.07, będzie można zobaczyć wystawę interaktywną z Pałacu Generała Dąbrowskiego w Winnej Górze, na terenie przed kościołem w Rogalinie – serdecznie zapraszam!
 11. Wieczorne niedzielne Msze Święte w lipcu i sierpniu będą o godz. 20.00.
 12. Przypominam o godnym stroju do kościoła.