Ogłoszenia parafialne XII Niedziela Zwykła 19.06.2022r.

 1. Trwa miesiąc czerwiec, po każdej Mszy Św. nabożeństwo do N. Serca Jezusa.
 2. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli tak licznie w Mszach Św. i procesji Bożego Ciała. Bogu dziękujmy za piękną pogodę. Dziękuję wszystkim, którzy udekorowali swoje domy świętymi obrazami i symbolami eucharystycznymi oraz flagami. Dziękuję rodzinom, które przygotowały pięknie ołtarze, strażakom z Radzewic za zabezpieczenie procesji w czasie przechodzenia przez drogi, niesienie baldachimu, Panom prowadzącym księdza, niosącym głośnik, Paniom organistkom, Scholii Domini, Panu kościelnemu, ministrantom, dziewczynkom sypiącym kwiaty i ich rodzinom. Serdecznie zapraszam wszystkich na Msze Św. w oktawie Bożego Ciała. Procesja w sobotę po Mszy Św. o godz. 17.00, w niedzielę w Radzewicach po Mszy o godz. 10.00 w Rogalinie po Mszy o godz. 12.00, w tygodniu po Mszy o godz. 18.00 i zakończenie oktawy w Radzewicach w czwartek z procesja do czterech ołtarzy, poproszę rodziny z Radzewic o uszykowanie tych ołtarzy. Z góry dziękuję.
 3. W czwartek Msza Św. na zakończenie roku szkolnego w Rogalinie o godz. 17.00, zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców na Mszę.
 4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Msza o godz. 18.00 z procesją. W tym dniu nie obowiązuje post od mięsa.
 5. Kapelan Pieszej Poznańskiej Pielgrzymki do Częstochowy zaprasza na szlak pielgrzymkowy i informuje, że ze względu na reorganizację grup pielgrzymkowych od tego roku pielgrzymi nie będą zatrzymywać się na posiłek w naszej parafii. Bardzo dziękuje za dotychczasową współpracę.
 6. Bóg zapłać za składkę w ostatnią niedzielę, zebraliśmy 2395, w Boże Ciało 2012 zł. Z Mauzoleum 278 zł. Za ulotki o naszym kościele i o Drogach Ducha Św. 950 zł.
 7. Bóg zapłać za złożoną w tym roku daninę diecezjalną i ofiary na potrzeby parafii.
 8. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary w niedzielę gospodarczą, na pokrycie kosztów naprawy dachu na kościele w Radzewicach.
 9. Po Mszy można nabyć Przewodnik Katolicki, ogłoszenia i intencje.
 10. Koło Gospodyń Wiejskich w Radzewicach organizuje autokarową wycieczkę do Wrocławia, w dniu 30.06.(czwartek), z bogatym programem zwiedzania z przewodnikiem. Koszt 110 zł. Zgłoszenia A. Kołutkiewicz – 504697117.
 11. Straż z Radzewic prowadzi zbiórkę złomu, na nowy wóz strażacki kto chciałby taki przekazać proszony jest o kontakt: 603 160 221. Można też wesprzeć tę inicjatywę na zrzutka.pl.
 12. Męski różaniec w piątek o godz.20.30 w Rogalinie.
 13. Uczniów klasy 7 i 8 którzy nie byli na spotkaniu proszę by zgłosili się w czasie tygodniu po wieczornej Mszy, by zaliczyć mijający rok formacji.
 14. Po Mszach Św. można rezerwować Msze Św. na następny rok 2023r.
 15. Spotkanie grupy synodalnej w środę o godz. 19.00 na probostwie.
 16. Spotkanie grupy biblijnej w czwartek po Mszy i procesji w Radzewicach na probostwie, przynosimy Pismo Św.
 17. Odpust w Radzewicach Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie 3.07 na Mszy o godz. 10.00. Po niej zapraszamy na poczęstunek.