Przejdź do treści

Ogłoszenia parafialne XXVIII Niedziela Zwykła – 09.10.2022r.

  1. Dziś Niedziela Papieska, dziękujemy Bogu za Św. Jana Pawła II, a po Mszach wesprzemy Fundację Nowego Tysiąclecia i stypendia dla uzdolnionej ubogiej młodzieży.
  2. Dziś również obchodzimy niedzielę Św. Franciszka – zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych ze swoimi zwierzętami w niedzielę 9.10 o godz. 16.00 (zmiana z powodu ślubu przed kościół w Rogalinie, podziękujemy Bogu za nasze zwierzęta.
  3. Dziś liczenie ilości wiernych w kościele i przystępujących do komunii św.
  4. Różaniec w tygodniu po Mszy Św. o godz. 18.00, w sobotę po Mszy Św. w niedzielę  przed Mszami o 8.00 i 10.00 i po 12 i 18  dziesiątka różańca. Różaniec dla dzieci w piątki o 17.00-Rogalin.
  5. W ramach Duszpasterstwa Dzieci powstaje w parafii grupa Pomocników Matki Kościoła. Wszystkie dzieci z klas 1-6 wraz z rodzicami zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 9.10 w kościele w Rogalinie, po Mszy Św. o godz. 12.00. Dodatkowe informacje znajdują się na ulotkach. Spotkania będzie prowadziła Pani Karolina Hudak – wieloletni animator ruchu. Serdecznie zapraszamy.
  6. Spotkania rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św. w od poniedziałku do piątku (bez wtorku) o 19.30 na probostwie. Obecność obowiązkowa. (bez dzieci) Jeśli ktoś nie będzie mógł być proszę o umówienie spotkania indywidualnego.
  7. Spotkanie dla rodziców do wczesnej I komunii we wtorek o godz. 19.00 na probostwie.
  8. Spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania będzie w niedzielę 16.10, po Mszy Św. o godz. 12.00 w Rogalinie w kościele.
  9. Bóg zapłać za pyszne dary na stół na probostwo.
  10. Bóg zapłać za składkę, zebraliśmy 2072 zł, ofiary z Mauzoleum 550 zł. Za tydzień niedziela gospodarcza, składka przeznaczona będzie na pokrycie kosztów remontu witraży w Radzewicach i na ogrzewanie probostwa.
  11. Po Mszy można nabyć PK, zabrać ogłoszenia oraz zwiedzić Mauzoleum
  12. Zapraszam do grania na sali gimnastycznej w Rogalinie w siatkówkę w czwartki i koszykówkę w piątki, od 19.30 do 21.30, koszt 20 zł od osoby.
  13. Zapraszam na rekolekcje Maryjne, które odbędą się w naszej parafii od 15 – 18.10 w Rogalinie i Radzewicach poprowadzi je o. Pedro Morais z Brazylii ze Wspólnoty Przymierza Miłosierdzia, aktualnie posługujący w Polsce. Nauki na każdej Mszy Św. w sobotę i niedzielę i w poniedziałek i wtorek w Rogalinie na Mszy o 17.00 a w Radzewicach o godz. 19.00.
  14. Zapraszam do zapisania się do Towarzystwo Przyjaciół Arcybiskupiego Seminarium Duchownego, wszystkich chcących szczególnie modlić się za powołania i mających w swoich rodzinach księży, siostry i braci zakonnych.

   

  Ks. Proboszcz Adam Pawłowski