Ogłoszenia parafialne XVII Niedziela Zwykła 26.07.2020r.

 1. Bardzo dziękuję Pani Sylwi Ufnalskiej oraz Panu Tomisławowi Paciorkowi za poporwadzenie wycieczki krajoznawczej po Łęgach Rogalińskich, brało w niej udział 20 osób. Dziękuję też za udział w wyjeżdzie do Poznania do Flyparku, również brało w nim udział 20 dzieci i młodzieży.
 2. Dziękuję szczególnie Panią sprzątającym kościół w Rogalinie za wyczyszczenie kryształów przy klinkietach na ścianach naszej świątyni.
 3. W najbliższa sobotę 1.08 zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych na Rajd rowerowy do Puszczykowa na lody. Proboszcz funduje. Nie trzeba się zapisywać. Zbiórka w sobotę przed kościołem w Rogalinie o godz. 10.00, powrót ok. godz. 13.00.
 4. Nowenna do Św. o. Pio w poniedziałek, do Matki Bożej NP w środę, koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek.
 5. Gość niedzielny, Przewodnik, ogłoszenia, intencje, Mauzoleum
 6. W lipcu i sierpniu Msza Św. w niedzielę wieczorem o 20.00.
 7. W poniedziałek wyjeżdżam na krótki wyjazd w Góry Sowie z kolegą ks. Krzysztofem Makoszem – proboszcem w parafii Św. Faustyny w Grodzisku Wlkp., wrócę w piątek wieczorem. W tym czasie zastępować będzie mnie ks. Proboszcz z Rogalinka. Msze w poniedziałek, środę, czwartek i piątek o godz. 17.00, we wtorek o godz. 7.00.
 8. Biuro parafialne nieczynne. W sprawach pilnych proszę kontaktować się z ks. Proboszczem Eugeniuszem Kiszką z Rogalinka.
 9. Zapowiedzi II: Mateusz Ratajczak, zamieszkały w Pecnej oraz Katarzyna Janicka, zamieszkała w Radzewicach pragną zawrzeć małżeństwo. Kto wiedziałby o przeszkodach proszę o zgłoszenie tego.
 10. Bóg zapłać za złożone tydzień temu ofiary, w ramach składki gospodarczej zebraliśmy 3587 zł, a z Mauzoleum 618 zł. Daninę diecezjalna złożyło 127 rodzin. Do wyjazdu dzieci do Flyparku dopłaciłem 300 zł.
 11. W czwartek 30.07. będę obchodził swoje 43 urodziny, ponieważ będę wtedy na wyjeździe, wszystkich chcących odwiedzić mnie z tej okazji na kawę i coś do niej, zapraszam w niedzielę 02.08 między 15.00 a 18.00. Nie trzeba przynoscić żadnych prezentów, najważniejsza jest modlitwa. Gdyby ktoś nie mógł się jednak powstrzymać to bardzo lubię czytać książki, jeść słodkie, a kot i pies zjedzą każdą karmę.
 12. Poświęcenie pojazdów na św. Krzysztofa dziś po wszystkich Mszy Św. w sobotę i niedzielę po wszystkich Mszach Św., przy tej okazji będzie można złożyć ofiary na pojazdy dla misjonarzy.