Ogłoszenia parafialne XVI Niedziela Zwykła 19.07.2020r.

 1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary w ramach niedzieli gospodarczej, które będą przeznaczone na zapłatę za wymianę nagłośnienia.
 2. Bardzo dziękuję parafianinowi za uzupełnienie braków w kostce brukowej przed schodami kościoła w Rogalinie oraz parafianom za zamontowanie wieszaków w zakrystii w kaplicy w Radzewicach.
 3. Nowenna do o. Pio w poniedziałek, do Matki Bożej NP w środę, koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek.
 4. Po Mszach Św. można rezerwować Msze Św. na rok 2021.
 5. Gość niedzielny, Przewodnik, ogłoszenia, intencje, Mauzoleum
 6. W lipcu i sierpniu Msza Św. w niedzielę wieczorem o 20.00.
 7. We wtorek po porannej Mszy Św. wyjeżdżam na krótki wypoczynek nad polskie morze z mamą i siostrą, wrócę w piątek wieczorem. W tym czasie zastępować będzie mnie ks. Proboszcz z Rogalinka. Msze w środę, czwartek i piątek o godz. 17.00.
 8. Biuro parafialne czynne tylko w poniedziałek od 20.00. W sprawach pilnych proszę kontaktować się z ks. Proboszczem Eugeniuszem Kiszką z Rogalinka.
 9. Poświęcenie pojazdów na św. Krzysztofa za tydzień w sobotę i niedzielę po wszystkich Mszach Św., przy tej okazji będzie można złożyć ofiary na pojazdy dla misjonarzy.
 10. Ksiądz arcybiskup Stanisław Gądecki ustanowił Nadzwyczajnymi Szafarzami komunii św. Pana Ireneusza Leśniczaka oraz Pana Jacka Rosłońskiego. Na tę piękna posługę zanoszenia Pana Jezusa chorym oraz pomocy w ramach potrzeby przy rozdawaniu komunii świętej w czasie Mszy Św. niech Pan Bóg hojnie błogosławi!
 11. Bóg zapłać za złożone tydzień temu ofiary w ramach składki niedzielnej zebraliśmy 1897 zł, a z Mauzoleum 846 zł. Do wyjazdów dzieci na lody do Kórnika oraz na kręgle do Poznania, zwiedzanie katedry, plac zabaw Lider i McDonald, dopłaciłem 707 zł.
 12. Zapraszam młodzież, dzieci i dorosłych na wyjazd do Flyparku do Poznania w poniedziałek, zbiórka przed kościołem o godz. 10.00. Możemy też podjechać po konkretne osoby do Świątnik i Radzewic. Koszt 20 zł. Kto ma proszę zabrać skarpetki antypoślizgowe. Powrót ok. godz. 14.00. Zapisy u księdza proboszcza.
 13. Zapraszam młodzież, dzieci i dorosłych na pieszą wycieczkę przyrodniczą po Łęgach Rogalińskich w czwartek z Panią biolog i tłumaczką Sylwią Ufnalską oraz wędkarzem i historykiem Tomisławem Paciorkiem. Zbiórka o 10.00 przed kościołem w Rogalinie – zakończenie o 13.30 w tym samym miejscu. Udział bezpłatny, nie trzeba się zapisywać. Zabieramy nakrycia głowy, prowiant, picie, można zeszyt do notatek lub kolekcjonowania liści.