Ogłoszenia parafialne na XV Niedzielę Zwykłą

 1. Bardzo serdecznie dziękuję za piękne przywitanie mnie w parafii, liczny udział w Mszy Św., śpiew chóru, pomoc we wniesieniu rzeczy na probostwo. Dziękuję za ofiarowane jedzenie, naczynia, sztućce, lampy i wszelką życzliwość. Dziękuję sołtysom Rogalina, Świątnik i Radzewic za spotkania i opowiedzenie mi o swoich miejscowościach oraz dyrekcji szkoły w Rogalinie za wprowadzenie mnie w życie szkoły, gdzie będę uczył, oprócz katechizacji w zakładzie poprawczym na Starołęce oraz Paniom ze Wspólnoty Żywego Różańca za modlitwę i spotkanie.
 2. Dziękuję Panom Szłapce i Szczepańskiemu z zięciem, za pomoc w pracach elektrycznych w Mauzoleum. Poproszę o zgłoszenie się po Mszy stolarza i ślusarza.
 3. Zakupiłem na parafię drukarkę z możliwością kserowania i skanowania wraz z atramentami, do drukowania ogłoszeń i prac biurowych – koszt 800 zł. W najbliższym tygodniu zakupimy urządzenia do przycinania żywopłotów i trawy wokół kościoła, bo takich nie ma. Bóg zapłać za składane ofiary na ten cel.
 4. Mamy nową stronę internetową pod adresem rogalin.archpoznan.pl  Do poprzedniej nie miałem dostępu. Możemy też wpisywać dalej w wyszukiwarkę słowa „parafiarogalin.pl” zostaniemy przekierowani na nową darmową stronę. Osoby chcące ją współtworzyć zapraszam do kontaktu.
 5. Uroczyste wprowadzenie nowego księdza proboszcza przez księdza dziekana, będzie w poniedziałek 08.07. na Mszy Św. o godz. 18.00.
 6. Spotkania duszpasterskie: katechiści i katechetka we wtorek o 19.00; Schola Domini w środę o 19.30, Rada Parafialna i Ekonomiczna w czwartek o 19.00; Parafialny Zespół Caritas w piątek o 19.00, Ministranci w sobotę o godz. 9.00.
 7. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przyjęcie pielgrzymów idących do Częstochowy, tym bardziej że kiedyś i ja w tej grupie chodziłem.
 8. Dziękuję rodzinom, które posprzątały kościół i udekorowały go kwiatami.
 9. Msza Św. z Nowenną do Św. o. Pio w poniedziałek o 18.00.
 10. Msza Św. z Nowenną do Maryi w środę o 18.00 w Radzewicach.
 11. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronką przed Mszą Św. w piątek o 17.30.
 12. Polecamy „Przewodnik Katolicki” u ministrantów.
 13. Intencje Mszalne
 14. Zapraszam na poczęstunek po Mszy Św. Ps. Kot…                                                    Adam Pawłowski