Ogłoszenia parafialne 15 Niedzielę Zwykłą 14.07.2019r.

 

 1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za liczny udział i modlitwę w czasie kanonicznego wprowadzenia mnie do parafii przez księdza dziekana. Szczególnie Panu kościelnemu, ministrantom, scholii, niosącym sztandary i delegacjom.
 2. Dziękuję za ofiarowane na probostwo chleb, owoce, kiełbasy, pościel, ręczniki, materiały biurowe, nożyce do obcinania żywopłotu, ekspres do kawy, kota, pomoc w montażu lamp na probostwie i wszelką życzliwość. Dziękuję za spotkanie Panu burmistrzowi Mosiny i wprowadzenie mnie w charakterystykę gminy oraz Pani kierowniczce Muzeum w Rogalinie i pokazanie piękna Pałacu.
 3. Dziękuję za spotkania z grupami duszpasterskimi: katechistami i katechetką, scholą, radą duszpasterską i ekonomiczną, grupą Caritas, ministrantami. Zapraszam na spotkanie grupę biblijną w czwartek o 19.00 na probostwie oraz rodziców ministrantów w piątek o godz. 19.00 na probostwie.
 4. Zapraszam wszystkich do uregulowania sakramentów: chrzty, śluby itp.
 5. Zapraszam do posługi w Mauzoleum, czytania i śpiewu na Mszach, dbania o kwiaty. Ministranci wyjeżdżają na kręgle w sobotę o 9.00 do 14.00.
 6. Można przyjmować w naszej parafii komunię bezglutenową.
 7. Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć: Dariusz Wardal, zamieszkały Rogalin oraz Angelika Bożyk zamieszkała Stare Dymaczewo. Jeśli były by przeszkody proszę zgłosić to księdzu proboszczowi.
 8. Dziękuję rodzinom, które posprzątały kościół i udekorowały go kwiatami.
 9. Msza Św. z Nowenną do Św. o. Pio w poniedziałek o 18.00.
 10. Msza Św. z Nowenną do Maryi w środę o 18.00 w Radzewicach.
 11. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronką przed Mszą Św. w piątek o 17.30.
 12. Polecamy „Przewodnik Katolicki” i pocztówki z Rogalina oraz ogłoszenia.
 13. Za tydzień święcenie pojazdów na Św. Krzysztofa, po wszystkich Mszach Św. w sobotę i niedzielę w Rogalinie i Radzewicach. Ofiary składane przy tej okazji przekazane zostaną dla misjonarzy na środki transportu. Bóg zapłać!
 14. Od dziś rozpoczynam odwiedziny duszpasterskie parafii. Chcę przywitać się z parafianami, szczególnie z tymi, którzy rzadziej chodzą do kościoła. Kolejność: Rogalin, Osada Mieczewo, Świątniki i Radzewice. Początek niedziela od 17 do 21, od poniedziałku do piątku miedzy 19 a 21. – Adam Pawłowski